6490 Serigrafi
"Just one look", Katt, Signerad. Motivet: 29x39 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 20 januari 2020 -
6468 Blandteknik
Såld: 350 kr
Såldes den 25 november 2019 -
7531 Serigrafi
Såld: 500 kr
Såldes den 17 december 2018
8607 Olja på silksc..
Vadim Markin (f. 1960), "Just one Look", 32x45
Såld: 600 kr
Såldes den 5 september 2016 -
6013 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 29 augusti 2016 -
1435 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 22 februari 2016
6495 Olja på silksc..
Såld: 1.300 kr
Såldes den 1 februari 2016 -
8549 Olja på silksc..
Såld: 900 kr
Såldes den 14 december 2015 -
9263 Silkscreen
Vadim Markin (f. 1960), Just one look, motivet: 29x40
Såld: 1.200 kr
Såldes den 31 augusti 2015