1032 Oljemålning
Såld: 40.000 kr
Såldes den 1 april 2024 -
8192 Oljemålning
Julius Olsson, Kustmotiv, signerad. , 46x61
Såld: 7.600 kr
Såldes den 10 februari 2014 -
9018 Oljemålning
Julius Olsson, 41x56
Såld: 2.000 kr
Såldes den 1 oktober 2012
4124 Oljemålning
Albert Julius Olsson, 1800-tal 56x85
Såld: 2.700 kr
Såldes den 9 december 2002