Föremål som liknar Julin
4012 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 7 juni 2021
2157 Färgetsningar
Såld: 2.600 kr
Såldes den 22 mars 2021
7100 Teckningar
Såld: 300 kr
Såldes den 12 mars 2018
7098 Gravyrer
Såld: 2.200 kr
Såldes den 29 januari 2018
4557 Oljemålning
Björn Julin, Leksand, 1969, 27x34
Såld: 350 kr
Såldes den 19 juni 2017
9650 Oljemålning
Björn Julin, "Kalla och Tulpaner", 67x59
Såld: 100 kr
Såldes den 19 september 2016
6400 Oljemålning
Julin, Landskap med bro, signerad, 21x26
Såld: 100 kr
Såldes den 21 september 2015
2100 Oljemålningar
2 st, Björn Julin, 30 x 3726 x 34
Såld: 700 kr
Såldes den 31 augusti 2015
4045 Oljemålning
B Julin, -31, tvätterska, ramens innermått: 51x40
Såld: 600 kr
Såldes den 6 februari 2012