Föremål som liknar Jukka Vänttinen
5013 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 januari 2024
7197 Grafiskt blad
Såld: 100 kr
Såldes den 22 maj 2023
7098 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 27 mars 2023
7253 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 27 mars 2023
7027 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 16 maj 2022
2180 Etsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 25 april 2022
2010 Etsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 mars 2021
6126 Litografi
Såld: 500 kr
Såldes den 15 mars 2021
1461 Etsning
Såld: 450 kr
Såldes den 10 februari 2020