Föremål som liknar Johan Pettersson
6230 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 27 november 2023
3068 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 januari 2022
5582 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 26 april 2021
1389 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 5 oktober 2020
7183 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 28 oktober 2019
7183 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 23 september 2019
7106 Blandteknik
Johan Pettersson, häst, signerad. Motivet: 19x19
Såld: 700 kr
Såldes den 22 april 2019
9069 Färglitografier
Såld: 200 kr
Såldes den 8 oktober 2018
1207 Oljemålning
Johan Pettersson, Häst, bladets mått: 19x19
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 maj 2018