Föremål som liknar Johan Lundgren
4337 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 4 mars 2024
7249 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 6 februari 2023
5052 Oljemålning
Såld: 4.800 kr
Såldes den 4 juli 2022
5053 Akvarell
Såld: 2.400 kr
Såldes den 4 juli 2022
6282 Oljemålning
Såld: 5.200 kr
Såldes den 9 maj 2022
6341 Akvarell
Såld: 4.200 kr
Såldes den 9 maj 2022
6362 Oljemålning
Såld: 6.000 kr
Såldes den 9 maj 2022
3288 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 28 februari 2022
8094 Färglitografier
Såld: 250 kr
Såldes den 20 september 2021