4166 Regskylt
plåt, US17 New Jersey15x30
Såld: 300 kr
Såldes den 15 september 2025 -
5212 Karta
Jersey, 38x48 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 24 februari 2020 -
7407 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 13 oktober 2014
1154 Servisdelar
8 del, Jersey Pottery, England
Såld: 150 kr
Såldes den 16 september 2013 -
5184 Akvarell
signerad, Jersey, 17x24
Såld: 100 kr
Såldes den 28 maj 2012 -
3304 Akvarell
Lennart Olausson, -87, Jersey, 20x24
Såld: 200 kr
Såldes den 26 november 2007