3556 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 6 november 2023 -
6772 Blyerts
Såld: 800 kr
Såldes den 30 november 2020 -
4018 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 17 december 2018
9199 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 september 2018 -
1479 Etsning
efter Jean-Louis Forain, motivet: 9,5x14,5
Såld: 350 kr
Såldes den 12 februari 2018