6442 Oljemålning
Såld: 5.400 kr
Såldes den 27 november 2023 -
8500 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 20 december 2021 -
2241 Oljemålning
Efter Jean Haagen. Olja på duk, ej signerad, 61x48cm
Såld: 600 kr
Såldes den 9 november 2020
1080 Oljemålning
Jean Haagen 1909, Landskap med lador, 47x65
Såld: 100 kr
Såldes den 11 augusti 2008