8138 Skulpturgrupp
4 delar, Jazzband. Höjd: 40 - 55
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 december 2019 -
4593 Blandteknik
Jazzband. Signerad, daterad -48, ca 49x55 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2019 -
7090 Skulpturer
8 st, Jazzband, Konstmassa, nutida. Höjd: 10 ca
Såld: 450 kr
Såldes den 17 december 2018
4007 Färgetsning
Såld: 5.600 kr
Såldes den 20 mars 2017 -
7012 Färglitografi
Såld: 2.200 kr
Såldes den 28 april 2014 -
4113 Färglitografi
Peter Dahl (f. 1934), Jazzband, 291/375, 57x40
Såld: 2.500 kr
Såldes den 16 november 2009
5388 Figuriner
7 del, Jazzband
Såld: 800 kr
Såldes den 4 februari 2008