3498 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 27 september 2021 -
2084 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 29 mars 2021 -
7193 Färgetsning
Såld: 400 kr
Såldes den 15 april 2019
9173 Litografi
Såld: 300 kr
Såldes den 1 augusti 2016 -
2252 Färglitografier
2 st, Jaques Villon (1875-1963)
Såld: 1.300 kr
Såldes den 21 december 2009 -
4122 Färglitografi
Jaques Villon, 15/200, Springande kvinna, 33 x 46
Såld: 1.700 kr
Såldes den 17 april 2001