Föremål som liknar Jan HÃ¥fström
6280 Blandteknik
Såld: 2.200 kr
Såldes den 29 januari 2024
2016 Färgetsning
Såld: 4.400 kr
Såldes den 20 november 2023
1044 Blyertsteckning
Såld: 400 kr
Såldes den 9 maj 2022
1043 Blyertsteckning
Såld: 400 kr
Såldes den 9 maj 2022
1045 Blyertsteckning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 25 april 2022
2162 Färglitografi
Såld: 4.400 kr
Såldes den 25 april 2022
2001 Färgserigrafi
Såld: 2.600 kr
Såldes den 22 mars 2021
7113 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 oktober 2020
3331 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 30 mars 2020