6043 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 mars 2023 -
8270 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 26 oktober 2020 -
2080 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 13 juli 2020
5093 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 24 februari 2020 -
4398 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 september 2018 -
1121 Etsningar
Såld: 350 kr
Såldes den 25 januari 2016
1523 Färgetsningar
Såld: 500 kr
Såldes den 5 oktober 2015 -
5376 Collage
Jan Ewemo (f. 1938), 1966, 43x48
Såld: 150 kr
Såldes den 8 augusti 2011 -
7075 Litografi
Sign Jan Ewemo 1970, 1/15 , 52x41
Såld: 200 kr
Såldes den 15 september 2008