5066 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 4 juli 2022 -
4661 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 5 oktober 2020 -
4360 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 7 oktober 2019
9357 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 23 september 2019 -
9361 Oljemålning
Såld: 1.400 kr
5512 Oljemålning
Jan Ed, 1987, "Insjön", 46 x 55
Såld: 350 kr
Såldes den 30 november 2015
1401 Litografier
Såld: 450 kr
Såldes den 26 november 2012