Föremål som liknar Jan Brazda
8382 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 4 september 2023
5405 Teckning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 oktober 2022
4119 Gouache
Såld: 700 kr
Såldes den 7 mars 2022
6148 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 25 januari 2021
5144 Blandteknik
Såld: 450 kr
Såldes den 13 november 2017
9379 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 18 september 2017
7635 Blandteknik
Jan Brazda (1917-2011), motivet: 27x34
Såld: 450 kr
Såldes den 3 juli 2017
8292 Färglitografi
Jan Brazda (1917-2011), 24/30, 98x60
Såld: 700 kr
Såldes den 27 februari 2017
6214 Akvarell
Jan Brazda (1917-2011), signerad: -48, 46x60
Såld: 150 kr
Såldes den 1 juli 2013