1018 Akvarell
Såld: 5.000 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
1492 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 26 november 2018 -
2005 Litografi
efter Jakob Hägg, Marinmotiv. Motivet: 21x33 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 2 juli 2018
4154 Etsning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 december 2016 -
9264 Flaggkarta
marin, efter Jakob Hägg, ramens innermått: 55x72
Såld: 700 kr
Såldes den 9 november 2015 -
4533 Akvarell
Jakob Hägg (1839-1931), 1889, Marin, 26 x 20
Såld: 10.100 kr
Såldes den 19 april 2010
6017 Etsning
Jakob Hägg, Skepp vid hamn, 15 x 24, 1888
Såld: 2.000 kr
Såldes den 10 april 2007