Föremål som liknar Jacques
8336 Kopparstick
Såld: 1.700 kr
Såldes den 23 oktober 2023
8200 Blandteknik
Såld: 4.400 kr
Såldes den 4 september 2023
4156 Armbandsur
Såld: 700 kr
Såldes den 14 augusti 2023
8508 Litografisk af..
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 april 2023
5337 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 oktober 2020
1084 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 28 september 2020
6344 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 13 april 2020
7518 Färgetsning
Såld: 200 kr
Såldes den 29 juli 2019
4046 Fickur
Jacques. Diameter: 6 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 1 juli 2019