Föremål som liknar Jacob Hägg
3568 Blyerts
Såld: 700 kr
Såldes den 6 november 2023
9001 Etsning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 31 juli 2023
5313 Teckning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 december 2022
8042 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 26 september 2022
3267 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 6 juni 2022
9446 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 30 maj 2022
5024 Akvarell
Såld: 6.000 kr
Såldes den 28 mars 2022
3013 Akvarell
Såld: 31.000 kr
Såldes den 31 augusti 2020
3014 Akvarell
Såld: 11.000 kr
Såldes den 31 augusti 2020