2051 Oljemålning
J Steen, Gripsholm, signerad, 41x51
Såld: 100 kr
Såldes den 4 maj 2015 -
8667 Oljemålning
1800-tal, Sign J Steen, Tiggare, 18 x 17
Såld: 1.000 kr
Såldes den 21 mars 2011
Föremål som liknar J Steen
- Träfflista
- alla
- Visa alla