4108 Akvareller
2 st, Kj Dahlén-Lundgren, signerad. Kust, 42x55 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 1 juli 2019 -
5039 Blyerts
Såld: 200 kr
Såldes den 18 december 2017 -
6225 Etsning
Signerad J Dahl, 2/25, motivet: 27x32
Såld: 150 kr
Såldes den 25 maj 2015
7064 Litografi
J Dahl, "Iväntan på Godot, 8/50, motivet: 30x27
Såld: 200 kr
Såldes den 1 december 2014 -
8163 Oljemålningar
Såld: 450 kr
Såldes den 2 september 2013 -
6250 Etsningar
6 st, J Dahl, ca 9x11
Såld: 1.100 kr
Såldes den 7 mars 2011
6262 Etsning
J Dahl, E A, 37x50
Såld: 150 kr
Såldes den 7 mars 2011 -
3582 Oljemålningar
1 par, J Dahl Landskapsmotiv, 10x10
Såld: 100 kr
Såldes den 28 januari 2008 -
8454 Oljemålning
J Dahlberg, Bondby, 51x48
Såld: 300 kr
Såldes den 11 april 2005