7159 Oljemålningar
3 st, J Ahlberg, 1942/43, 25 x 35 ca
Såld: 400 kr
Såldes den 2 mars 2015 -
2428 Oljemålningar
3 st, J Ahlberg, Skärgård, 30-tal, ca 30 x 35
Såld: 400 kr
Såldes den 22 februari 2010 -
2408 Blandteknik
2 st, J Ahlberg, Grisslehamn, 30-tal, 26 x 37
Såld: 350 kr
Såldes den 22 februari 2010
8380 Akvarell
J Ahlberg, -1940, Gripsholm, 25x35
Såld: 350 kr
Såldes den 7 december 2009 -
7240 Oljemålning
2 st, J Ahlberg 25x34
Såld: 350 kr
Såldes den 18 februari 2008