Föremål som liknar Ivan Humbla
1304 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 4 november 2019
3439 Oljemålning
Ivan Humbla (1888-1962), islossning, signerad, 42x54
Såld: 200 kr
Såldes den 20 mars 2017
5116 Oljemålning
Ivan Humbla (1888-1962), Vattendrag, 1936, 49 x 74
Såld: 500 kr
Såldes den 26 oktober 2015
4097 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juli 2015
1054 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 9 december 2013
3332 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 27 maj 2013
8547 Oljemålning
Ivan Humbla (1888-1962), Orrspel, -58, 46 x 60
Såld: 800 kr
Såldes den 13 maj 2013
8544 Oljemålning
Ivan Humbla (1888-1962), Älgar, -29, oramad, 33 x 46
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2013
8546 Litografier & ..
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2013