Föremål som liknar Italiensk
5252 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 11 mars 2024
9369 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 30 oktober 2023
9303 Litografier
Såld: 150 kr
Såldes den 17 april 2023
7421 Akvareller
Såld: 150 kr
Såldes den 20 februari 2023
7051 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 februari 2023
3284 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 9 januari 2023
6222 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 24 oktober 2022
8021 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 oktober 2022
1018 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 20 juni 2022