Föremål som liknar Irland
8122 Textiltavla
Såld: 350 kr
Såldes den 1 april 2024
2072 Färgetsning
Såld: 700 kr
Såldes den 20 november 2023
8082 Färgetsning
Såld: 200 kr
Såldes den 8 augusti 2022
9449 Matservisdelar
ca 50 delar, Jirlanddekor.
Såld: 350 kr
Såldes den 20 december 2021
4035 Vas
Kristall, Waterford, Irland. Höjd: 30 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 7 juni 2021
7019 Skulptur
Såld: 3.000 kr
Såldes den 25 november 2019
4603 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 25 november 2019
6313 Karta
Irland, Tidigt 1900-tal. Motivet: 29x36 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 25 november 2019
6102 Gardiner
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2019