8322 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 13 februari 2023 -
7244 Färglitografi
Ira Batalow, EA-upplaga, bladets mått: 44,5x30,5
Såld: 150 kr
Såldes den 17 december 2018 -
7240 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 17 december 2018
9243 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 18 juni 2018 -
5366 Färglitografi
2 st. Ira Batalow, 44,5x30,5
Såld: 100 kr
Såldes den 16 april 2018 -
9537 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 12 februari 2018
3081 Färglitografi
Ira Batalow, 283/300, signerad. motivet: 43x29
Såld: 250 kr
Såldes den 18 april 2016 -
3087 Färglitografi
Ira Batalow, 156/300, 43x29
Såld: 350 kr
Såldes den 15 november 2010 -
3086 Färglitografi
Ira Batalow, 138/300, 42x29
Såld: 350 kr
Såldes den 15 november 2010