5285 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 18 januari 2021 -
9019 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 16 mars 2020 -
5066 Grafiska blad
Såld: 350 kr
Såldes den 24 februari 2020
7384 Etsning
Inger Kihlman, 6/12,35x45
Såld: 100 kr
Såldes den 12 mars 2018