6006 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 29 januari 2024 -
3509 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 6 november 2023 -
2105 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 19 juni 2023
2134 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 3 september 2018 -
9318 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 5 juni 2017 -
8298 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 9 mars 2015
4004 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 29 oktober 2012