Föremål som liknar Indo
9229 Skulptur
Indonesien, trä. Höjd: 96 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
8140 Soffa
tidigt 1800-tal, Lindome. Längd: 195 cm
Såld: 6.400 kr
Såldes den 1 april 2024
7203 Masker
2 st, Indonesien, trä och metall. Höjd: 20-30 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 25 mars 2024
5058 Matta
Indo, Kerman, NK, 237x300 cm
Såld: 3.000 kr
Såldes den 11 mars 2024
8451 Matta
Orientalisk, galleri, Indo garadje, 81x432 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 30 oktober 2023
5034 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 2 oktober 2023
1032 Karmstolar
Såld: 6.000 kr
Såldes den 25 september 2023
3315 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 29 maj 2023
4391 Karmstol
Gustaviansk, Lindome, skinnklädsel
Såld: 1.200 kr
Såldes den 1 maj 2023