8132 Skulpturer
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2024 -
3107 Glasskulpturer
Såld: 300 kr
Såldes den 6 november 2023 -
3104 Skulpturer
17 st, Igelkottar, diverse. Längd: 1,5-17 cm
Såld: 3.200 kr
Såldes den 6 november 2023
8210 Skulpturer
2 st, Nittsjö, Igelkottar. Höjd: 6-14cm
Såld: 150 kr
Såldes den 14 november 2022 -
8204 Litografi
Signerad, 45/320, igelkottar, 25x35
Såld: 250 kr
Såldes den 27 augusti 2012 -
5028 Litografi
Staffan Ullström (f. 1949), Igelkottar, Hc, 26 x 36
Såld: 500 kr
Såldes den 18 april 2011
3264 Skulptur
Brons, Igelkottar, längd: 15
Såld: 300 kr
Såldes den 28 april 2008