Föremål som liknar I mapp
4161 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
5349 Torrnålsgravyrer
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
5351 Torrnålsgravyrer
Såld: 500 kr
Såldes den 29 april 2024
2028 Grafiska blad ..
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2004 Färglitografier
Såld: 2.600 kr
Såldes den 22 april 2024
6431 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 1 april 2024
8081 Färglitografier
Såld: 5.600 kr
Såldes den 12 februari 2024
8277 Etsningar
Såld: 700 kr
Såldes den 22 maj 2023
5183 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 20 mars 2023