4169 Oljemålningar
signerade I Humbla, lanskapsmotiv, respektive 28x35
Såld: 350 kr
Såldes den 24 november 2008 -
4160 Oljemålning
signerad I Humbla, Fågel, 20x20
Såld: 550 kr
4178 Oljemålning
signerad I Humbla, mansporträtt, 55x46
Såld: 300 kr
Såldes den 24 november 2008
1026 Oljemålningar
4 st, I Humbla Oramade
Såld: 650 kr
Såldes den 22 januari 2007 -
1024 Etsningar
4 st, I Humbla
Såld: 250 kr
Såldes den 22 januari 2007 -
1045 Oljemålning
I Humbla, Svanfamilj, 29x40
Såld: 300 kr
Såldes den 17 oktober 2005
8822 Oljemålningar
2 st, I Humbla
Såld: 150 kr
Såldes den 17 oktober 2005 -
6183 Oljemålning
I Humbla, "vårafton med sädgäss", 51x62
Såld: 400 kr
Såldes den 26 september 2005 -
6435 Oljemålning
I Humbla, "Gäss", 50x73
Såld: 750 kr
Såldes den 31 januari 2005