Föremål som liknar Humberto Couet
3088 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 30 september 2024
4083 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 10 oktober 2022
5081 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 24 januari 2022
9148 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 20 december 2021
9149 Oljemålningar
Såld: 500 kr
Såldes den 20 december 2021
2278 Oljemålning
Humberto Couet. Signerad. Olja på pannå, 23x31,5cm
Såld: 2.000 kr
Såldes den 9 november 2020
4082 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 13 juli 2020
3375 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 11 maj 2020
3373 Oljemålning
Humberto Couet. Signerad. Olja på pannå, 15x20cm
Såld: 350 kr
Såldes den 11 maj 2020