7298 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 15 maj 2023 -
4267 Spegellampett
Såld: 600 kr
Såldes den 11 januari 2021 -
7618 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 19 mars 2018
7171 Golvur
Hultberg, Stockholm, höjd: 220 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 20 juni 2016 -
2044 Pokalglas
Böhmen, Claes Hultberg AB, höjd: 32 cm
Såld: 2.200 kr
Såldes den 29 juni 2015 -
8298 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 27 augusti 2012
4020 Gafflar + skedar
Såld: 1.200 kr
Såldes den 6 februari 2012 -
6530 Oljemålning
Signerad G Hultberg, -56, Stilleben, 27x36
Såld: 150 kr
Såldes den 6 juni 2011 -
2782 Oljemålning
A Hultberg, Adam & Eva, Jugend, 100 x 44
Såld: 550 kr
Såldes den 8 november 2010