Föremål som liknar Holm
4025 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
2099 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
2131 Skulptur
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
5069 Väggrelief
Stockholm, 30x77cm
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2067 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024
2114 Blandteknik
Såld: 2.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2027 Uppläggningsbe..
Såld: 900 kr
Såldes den 10 juni 2024
3185 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4061 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024