Föremål som liknar Hj

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6570 Akvarell
    Såld: 700 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 5273 Fat
    motiv av hjortar, tenn. Längd: 46 cm, bredd: 26 cm
    Såld: 200 kr

    Såldes den 8 december 2025
  • 4233 Oljemålning
    Såld: 600 kr

    Såldes den 1 december 2025
  • 3504 Ljuslykta
    i form av hjärta, Alunda järn, diameter: 16 cm
    Såld: 300 kr

    Såldes den 24 november 2025
  • 1011 Akvarell
    Såld: 7.000 kr

    Såldes den 24 november 2025
  • 2124 Etsning
    Såld: 13.000 kr

    Såldes den 17 november 2025