4046 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024 -
9339 Linnegardiner
2 längder, Himla, Modell Hälsingland, 125x290 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 30 oktober 2023 -
6543 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 1 juni 2020
3525 Oljemålning
Eric Häggqvist, 'Himlaväg', 47 x 40
Såld: 5.000 kr
Såldes den 3 november 2014 -
1699 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 3 november 2014 -
6202 Jordglobar +
Himlaglob, 3 del
Såld: 1.400 kr
Såldes den 10 april 2007