5590 Akvarell
Herbelot, Paris, 22x26 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 15 juli 2019 -
9089 Akvarell
Herbelot, Paris. Motivet: 21x27
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2019 -
8476 Färglitografier
2 st, Herbelot, Paris
Såld: 200 kr
Såldes den 7 december 2009
4163 Färglitografi
Parismotiv, Herbelot, 22x27
Såld: 100 kr
Såldes den 14 maj 2007