7462 Oljemålning
Henrik Löfgren, "Skolskeppet Vanadis". 1908, 60x100
Såld: 600 kr
Såldes den 24 oktober 2016 -
5020 Oljemålning
Henrik Löfgren, marin, signerad, 1912, 64x100
Såld: 1.200 kr
Såldes den 30 november 2015 -
8300 Litografi
Henrik Löfgren, "Saga", motivet: 32x45
Såld: 100 kr
Såldes den 9 mars 2015
1001 Oljemålning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 29 september 2014 -
2177 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 7 april 2014 -
9496 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 2 december 2013
8503 Oljemålning
Henrik Löfgren, 1915, Marin, 63 x 97
Såld: 600 kr
Såldes den 2 september 2013 -
3676 Oljemålning
Henrik Löfgren, marint motiv, 14x25
Såld: 200 kr
Såldes den 12 september 2011 -
3013 OLJEMÃ…LNING
Henrik Löfgren, Fartygsporträtt, 65x105
Såld: 2.000 kr
Såldes den 14 maj 2001