Föremål som liknar Henrik Allert
8318 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 5 augusti 2024
4274 Skulptur
Såld: 3.600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4068 Skulptur
Såld: 250 kr
Såldes den 13 november 2023
2066 Skulptur
Såld: 250 kr
Såldes den 23 oktober 2023
3369 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 9 januari 2023
4240 Skulptur
Såld: 2.600 kr
Såldes den 19 december 2022
8112 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 26 september 2022
3279 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juni 2022
1036 Skulptur
Såld: 4.600 kr
Såldes den 28 mars 2022