Föremål som liknar Helga
7261 Glasservisdelar
ca 85 delar, modell Helga, snarlika. Höjd: 9-17 cm
Såld: 1.700 kr
Såldes den 9 september 2024
8057 Glasservisdelar
29 delar, Helga, bland annat rödvinsglas
Såld: 500 kr
Såldes den 29 juli 2024
2133 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5390 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
4040 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 22 april 2024
4431 Rödvinsglas
+ grogglas, 11st + 6 st, Helga. Höjd: 13-18 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 4 mars 2024
3034 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 11 december 2023
3050 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 11 december 2023
3036 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 11 december 2023