Föremål som liknar Havsband
9212 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 april 2024
5293 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 29 augusti 2022
8332 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 17 augusti 2020
4051 Färglitografi
Såld: 1.400 kr
Såldes den 18 februari 2019
3435 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 2 april 2018
6339 Oljemålning
Erik Hedberg, Kustlandskap, Havsbandet, 48 x 56
Såld: 1.500 kr
Såldes den 9 juni 2014
2347 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 6 augusti 2012
5319 Oljemålning
1800-tal, havsband, 20x31
Såld: 550 kr
Såldes den 29 november 2010
5318 Oljemålning
1800-tal, havsband med stugor, 29x41
Såld: 300 kr
Såldes den 29 november 2010