3622 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 3 december 2018 -
1185 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 3 november 2014 -
5191 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 14 maj 2012
2622 Oljemålning
Harry Holmberg (1895-1977), Sverige. Solros, 55x45
Såld: 250 kr
Såldes den 24 oktober 2011 -
2612 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 24 oktober 2011 -
1845 Oljemålning
Harry Holmberg (1895-1977), Sverige. Fönster, 80x56
Såld: 650 kr
Såldes den 21 december 2009
1844 Oljemålning
Harry Holmberg (1895-1977), Sverige. Kaj, 75x60
Såld: 300 kr
Såldes den 21 december 2009 -
1835 Oljemålning
Såld: 150 kr
1850 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 14 december 2009