Föremål som liknar Harald Wiberg
8209 Teckningar
Såld: 350 kr
Såldes den 27 maj 2024
1017 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 18 december 2023
3513 Assietter
Såld: 300 kr
Såldes den 6 november 2023
3037 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 november 2023
3027 Samlartallrikar
Såld: 100 kr
Såldes den 7 augusti 2023
1022 Akvarell
Såld: 10.000 kr
Såldes den 12 december 2022
9548 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 april 2022
7029 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 4 april 2022
8359 Teckning
Såld: 350 kr
Såldes den 13 september 2021