Föremål som liknar Harald Lindberg
8038 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 december 2023
7082 Pastell
Såld: 2.400 kr
Såldes den 16 oktober 2023
6049 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 19 juni 2023
9083 Blandteknik
Såld: 600 kr
Såldes den 14 november 2022
8007 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 19 september 2022
1056 Oljemålning
Såld: 4.200 kr
Såldes den 2 maj 2022
9130 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 11 april 2022
6075 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 21 mars 2022
8128 Pastell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 februari 2022