2013 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 21 november 2022 -
8009 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 7 november 2022 -
6131 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 15 mars 2021
7063 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 8 juni 2020