8196 Oljemålning
Hans Holzapfel. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 17 augusti 2020 -
7231 Oljemålning
Hans Holzapfel, Stadsgatan, 50 x 40
Såld: 1.200 kr
Såldes den 15 december 2008 -
7237 Oljemålning
Hans Holzapfel, München, Skördetid, 60 x 80
Såld: 2.100 kr
Såldes den 15 december 2008
Föremål som liknar Hans Holzapfel
- Träfflista
- alla
- Visa alla