6428 Oljemålning
Hans Berglund, Hus. Olja på duk, signerad. 65x79
Såld: 700 kr
Såldes den 5 november 2018 -
4207 Blandteknik
Hans Berglund, 'Fruktbar planet', signerad, 23x29
Såld: 100 kr
Såldes den 10 november 2014
Föremål som liknar Hans Berglund
- Träfflista
- alla
- Visa alla