3139 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 14 augusti 2023 -
9471 Oljemålning
Halvar Halvorsen, Signerad. Olja på duk, 49x68 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 21 december 2020 -
6847 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 7 december 2020
5691 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 2 mars 2020 -
5690 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 2 mars 2020 -
7498 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 april 2019
4338 Oljemålning
Halvar Halvorsen, marint motiv, 40x63
Såld: 1.100 kr
Såldes den 19 augusti 2013 -
4389 Oljemålning
Halvar Halvorsen, Marin, 37 x 71
Såld: 300 kr
Såldes den 14 maj 2012