Föremål som liknar Hackspett
8183 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 februari 2024
6430 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 21 oktober 2019
4024 Skulptur
Såld: 3.600 kr
Såldes den 26 augusti 2019
1115 Dörrkläpp
Gjutjärn, Hackspett. Längd: 16 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 augusti 2019
9510 Skulptur
Rosenthal, Hackspett. Höjd: 12,5 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 3 juni 2019
2174 Färglitografier
Såld: 150 kr
Såldes den 4 februari 2019
1538 Akvarell
Staffan Ullström (f. 1949), Hackspett, 1978, 22x34
Såld: 2.800 kr
Såldes den 24 april 2017
6136 Skulptur
Rosenthal, Hackspett, höjd: 21 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 februari 2017
5707 Skolplanscher
3 st, Hackspett, Smultron & Kokospalmer
Såld: 250 kr
Såldes den 10 mars 2014