Föremål som liknar H127
5221 Chiffonjé
furu, 119x49 H127
Sold: SEK 1500
Sold den 21 mars 2005
3023 Chiffonjé
furu, 1890-tal, 118x50 H127
Sold: SEK 550
Sold den 17 januari 2005
6280 MIRROR
förgylld, rekt, H127
Sold: SEK 700
Sold den 9 augusti 2004
1396 MIRROR
förgylld, H127
Sold: SEK 500
Sold den 5 januari 2004
1573 CHEST OF DRAWERS
Tall Boy, ek, fd arkivskåp, L63 D41 H127
Sold: SEK 950
Sold den 7 april 2003
7176 Monterskåp
L170 D50 H127, (nyckel finns)
Sold: SEK 100
Sold den 30 september 2002
5235 MIRROR
1920-tal, H127, (sk)
Sold: SEK 400
Sold den 23 september 2002
3157 Vitrinskåp
England, Med sekretärdel, L155 D33 H127
Sold: SEK 2400
Sold den 16 september 2002
6034 Sekretär
Sold: SEK 5000
Sold den 5 augusti 2002